Dovolujeme si Vám představit společnost

VEST STAVEBNÍ SPOL.S R.O.

 

Naše společnost se od svého založení jednatelem p.Jiřím Maškem, v roce 2001, zabývá prováděním pozemních staveb klasickými i moderními metodami, ovšem neustále hledáme nové možnosti rozšiřování nabídky našich služeb.


Hlavními činnostmi firmy jsou:


-kompletní dodávky staveb

Stavíme rodinné domky na klíč, bytové domy, budovy občanské vybavenosti, zemědělské i průmyslové stavby. Je možné domluvit se i na provedení jednotlivých částí těchto staveb (hrubá stavba, omítky, krovy, střechy..)

 

-zateplování 

Jelikož se jedná o jednu z nejvýznamnějších aktivit naší firmy, nabízíme odborné zateplení fasád různými typy kontaktních  zateplovacích systémů (např. Terranova, Baumit..), ale i zateplení podkroví, půd, stropů, sklepních prostor ap.

Jsme zaregistrovaní v programu Zelená úsporám www.zelenausporam.cz a v případě zájmu Vám zajistíme projekt potřebných opatření pro získání dotace a pomůžeme i s podáním žádosti o tuto dotaci.

V letošním roce jsme se stali dodavateli plastových oken a dveří systému KBE a díky tomu jsme nyní schopni provést kompletní kvalitní zateplení všech objektů včetně výměny oken.

 

-rekonstrukce

Provádíme také rekonstrukce všeho druhu a rozsahu prací,  od rekonstrukce panelákové koupelny po přestavby velkých objektů a provozů, včetně potravinářských a zemědělských.

V poslední době se také stále častěji věnujeme sanacím starších objektů, izolacím a odvodnění spodních staveb, drenážím základů, statickému zajištění objektů ap.


-projektová činnost

Dalším odvětvím naší činnosti je nabídka vypracování projektové dokumentace od studie, přes projekt pro stavební povolení, až po prováděcí dokumentaci stavby.

Soustředíme se především na projektování rodinných domů různých typů dle přání zákazníka, ale samozřejmě zpracováváme projekty i pro rekonstrukce, včetně zaměření stávajících stavů objektů, přestavby, přístavby, provozní objekty ap.

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás:

e-mail:  info@veststavebni.cz

telefon: +420 603 876 661

               +420 775 555 011

Najdete nás i na Facebooku

 

VEST stavební spol. s r.o. Facebook 

Počítadlo návštěv:
231964